תלמידים מצטייני הרקטור לשנת תשע"ה

התלמידים המצטיינים בשנת הלימודים תשע"ה המקבלים תעודות הערכה מטעם הרקטור                   

צילום: ישראל הדרי

הפקולטה לאמנויות ע"ש יולנדה ודוד כץ

 

אילן סופר - מוזיקולוגיה

אילאיל סמל - אמנות התיאטרון

איל גבע - קולנוע וטלוויזיה

 

 

הפקולטה למשפטים ע"ש בוכמן                                   

 

חגי פורת - משפטים וכלכלה

דניאל קופילוב - משפטים וניהול

 

 

הפקולטה לניהול

 

אלון שרף - חשבונאות

ספיר נתיב - חשבונאות

תום בן שושן - ניהול וכלכלה

 

 

הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין

 

מעין מורג - תרבות עברית, תכנית "אופקים"

אלון פישמן - בלשנות

פורסט שטרן - מזרח אסיה

עידו פלד - ספרות

קורין בן יעקב - תכנית המצטיינים המשולבת במדעי הרוח ואמנויות

 

 

ביה"ס לחינוך ע"ש חיים וג'ואן קונסטנטינר

 

ניצן שמעוני - חינוך

 

 

הפקולטה למדעי החברה ע"ש גרשון גורדון

 

יואב רסקין - מדע המדינה והתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

תם זלמנסון - פסיכולוגיה ותקשורת

אביגיל פרידלנד - סוציולוגיה אנתרופולוגיה ותקשורת

גיא אלגרנטי * - מצטיין אוניברסיטאי - כלכלה וחשבונאות

רועי חורי - לימודי עבודה ופסיכולוגיה

 

 

ביה"ס לעבודה סוציאלית ע"ש בוב שאפל

 

עתליה רגב * - עבודה סוציאלית

 

 

הפקולטה למדעים מדויקים ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר 

 

איתי בלוך - פיזיקה

דין הירש - פיזיקה ומדעי המחשב

דניס גוליאנוב - מדעי המחשב

ענבל עוז - כימיה

זיו דרומי - מתמטיקה

תום לוי - פיזיקה

 

 

התכנית הבין-תחומית לתלמידים מצטיינים ע"ש עדי לאוטמן

 

עומר רוזנבוים

                                                                                    

 

הפקולטה להנדסה ע"ש איבי ואלדר פליישמן

 

אבי לייקינד - הנדסת חשמל ואלקטרוניקה

דמיטרי גולדנברג - הנדסת תעשייה וניהול

יואב סקלוט - הנדסה מכנית

יגאל נזר - הנדסה ביו-רפואית

שני ארדזי - הנדסת חשמל ואלקטרוניקה 

 

 

הפקולטה למדעי החיים ע"ש ג'ורג' ס. וייז

 

מור קניגסבוך - מסלול מחקרי למצטיינים

אלון פישל * - ביולוגיה ומדעי המחשב במסלול ביואיפורמטיקה

 

 

הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר                                    

 

אופיר שני * - רפואה

ענבר שלומוביץ - רפואה

רותם לביא - מקצועות הבריאות - פיזיותרפיה

רותם קויאט-ניצן - מקצועות הבריאות - הפרעות בתקשורת

בר פלד יודקביץ - מקצועות הבריאות - סיעוד

 

 

 

בית הספר סגול למדעי המוח

 

שקד רום - ביולוגיה-פסיכולוגיה בדגש מדעי המוח

 

 

*קיבל/ה בעבר תעודת הערכה מטעם הרקטור

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
Developed by
Design by
Basch Interactive