תלמידים מצטייני הרקטור לשנת תשע"א

הפקולטה למדעי החיים ע"ש ג'ורג' ס. וייז

אלעד ממון                                   ביולוגיה

נועה ברלין                                   ביולוגיה

 

הפקולטה להנדסה ע"ש איבי ואלדר פליישמן

יניב כץ*                                     הנדסה ביו- רפואית

טמיר וינשטוק                              הנדסת חשמל ואלקטרוניקה

מעין אייל                                    הנדסת תעשיה וניהול

ליהי שדמי                                  הנדסת חשמל ופיזיקה

 

הפקולטה לאמנויות ע"ש יולנדה ודוד כץ

חמוטל גור                                    אמנות התאטרון

ענבר סטרול-דעבול                        תולדות האמנות, היסטוריה כללית

טל עובד                                      קולנוע וטלוויזיה

 

הפקולטה למדעי החברה ע"ש גרשון גורדון

ענת לוקץ                                     כלכלה, חשבונאות

ליאת רמתי                                   פסיכולוגיה

שני ביטון                                     תקשורת, פסיכולוגיה

מעיין זכריה                                  סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, פסיכולוגיה

אלון צויזנר                                  מדע המדינה, תקשורת

 

ביה"ס לעבודה סוציאלית ע"ש בוב שאפל

עדי אנגרט רז                                עבודה סוציאלית

 

הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר

לילך רבינזון                                 סיעוד

יונה אהרוני                                  ריפוי בעיסוק

לוטם וייס                                    תכנית משולבת במדעי החיים ובמדעי הרפואה

שירה אשכנזי                                רפואה

 

הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין

ניצן שלום                                    תרבות עברית, ארכיאולוגיה

נועה ברנדל                                  בלשנות, אנגלית

תאם סמל                                     תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות

מאיה אשר                                    לימודי הערבית והאסלאם

 

הפקולטה למדעים מדויקים ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר

אלון ברוצקוס                               מתמטיקה

ארז תמנת                                    מדעי המחשב, פיזיקה

ארז כהן                                       פיזיקה

פיוטר לביאנט                               מתמטיקה

יותם פלדמן                                  מתמטיקה, מדעי המחשב

 

הפקולטה לניהול – ביה"ס למוסמכים במינהל עסקים ע"ש ליאון רקנאטי

זיו ריקה                                      ניהול, מדעי המחשב

יניב יוחנן*                                   חשבונאות, לימודי הערבית והאסלאם

 

ביה"ס לחינוך ע"ש חיים וג'ואן קונסטנטינר

מורן ברזני                                   היבטים התפתחותיים בחינוך, פסיכולוגיה

 

הפקולטה למשפטים ע"ש בוכמן

עמרי כהן                                     משפטים, כלכלה

בן חי                                          משפטים, חשבונאות

 

התכנית הבין-תחומית לתלמידים מצטיינים ע"ש עדי לאוטמן

איל אופיר

 

*קיבל/ה בעבר תעודת הערכה מטעם הרקטור

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive