תלמידים מצטייני הרקטור לשנת תשס"ט

        

הפקולטה למשפטים ע"ש בוכמן

עמרי כהן

לירן אלינר*

 

הפקולטה למדעים מדוייקים ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר

עודד שמעון                                  מדעי המחשב

דן כרמון*                                    מתמטיקה

יואב ניר                                      מדעי המחשב

נדב ישע*                                    מתמטיקה

 

הפקולטה למדעי החברה ע"ש גרשון גורדון

מיה שנאן                                      פסיכולוגיה, ב.א כללי

דניאל פרשטמן                              כלכלה, מתמטיקה

רון ישר                                      סוציולוגיה ואנתרופולוגיה

אניה גרוברט                                תקשורת, בלשנות

דמיטרי קורטירקוב                         מדע המדינה-(חטיבות הסטוריה כללית והעשרה)

 

הפקולטה להנדסה ע"ש איבי ואלדר פליישמן

לאוניד גלר*                                 הנדסת חשמל ואלקטרוניקה

איליה ייסין*                                 הנדסת חשמל ואלקטרוניקה תכנית לימודים משולבת עם פיזיקה

מיכאל גריזנביץ                             הנדסה מכאנית

 

הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר

כרמל גנאח                                   סיעוד

אדוה כהן                                     פיזיותרפיה

לירון תבורי                                  ביה"ס לרפואה

טלי אופיר                                    התכנית המשולבת במדעי הרפואה ומדעי החיים

 

הפקולטה לאמנויות ע"ש יולנדה ודוד כץ

יעל ביאליק                                   תולדות האמנות, פסיכולוגיה

גלעד כצנלסון                                ביה"ס למוזיקה- ביצוע מוזיקלי, פסנתר

רחל גולדברג                                 תכנית המצטיינים המשולבת במדעי הרוח ובאמנויות

 

הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין

יסמין טברין                                  מזרח אסיה, פסיכולוגיה

אליסה ברגר                                 ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום

דינה בסין                                     בלשנות, ערבית

רועי מרום                                    לימודי ערבית ואיסלאם, הסטוריה של המזרח התיכון.

 

הפקולטה למדעי החיים ע"ש ג'ורג ס. וייז

נועה שוחט                                   ביולוגיה

אילת אקרפלד                               מדעי החיים-התמחות בביואינפורמטיקה, מדעי המחשב

 

ביה"ס לחינוך ע"ש חיים וג'ואן קונסטנטינר

מור ברוש                                    היבטים התפתחותיים בחינוך, פסיכולוגיה

 

הפקולטה לניהול – ביה"ס למוסמכים במינהל עסקים ע"ש ליאון רקנאטי

טטיאנה גרציגר                              ניהול,כלכלה

יוסף דויטש                                   חשבונאות,כלכלה

 

ביה"ס לעבודה סוציאלית ע"ש בוב שאפל

מיטל-טלי טירי                               עבודה סוציאלית

 

התוכנית הבין-תחומית לתלמידים מצטיינים ע"ש עדי לאוטמן

תומר גל

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive