תלמידים מצטייני הרקטור לשנת תשע"ח

התלמידים המצטיינים בשנת הלימודים תשע"ח המקבלים תעודות הערכה מטעם הרקטור                   

שנים קודמות

תלמידים מצטייני הרקטור

הפקולטה למדעים מדויקים ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר     

גיא דניאל הדס,  פיזיקה (נוער מצטיין)

נבות זילברשטיין, משולב מתמטיקה פיזיקה

עידן כהן, מדעי המחשב - מתמטיקה (דו חוגי)       

איתי כלב, מתמטיקה (נוער מצטיין)

שחר פרנקל, משולב מתמטיקה פיזיקה

עודד רוזנטל, מתמטיקה - מדעי המחשב (דו חוגי)        

 

הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין                              

עמר אושיה, פילוסופיה (דו-חוגי עם ספרות)

איתמר בכר, היסטוריה של המזה"ת ואפריקה (דו-חוגי משפטים)

ים וינברג, היסטוריה כללית (דו-חוגי עם פילוסופיה)

אייל ילין, התכנית הרב תחומית במדעי הרוח (דו-חוגי עם פסיכולוגיה)

משה משה, לשון עברית ובלשנות שמית (דו-חוגי עם לימודי הערבית והאסלאם)

 

הפקולטה למשפטים ע"ש בוכמן                                                      

טל אבולוף                                              

אורי שפראך                                                            

 

הפקולטה להנדסה ע"ש איבי ואלדר פליישמן                                  

שירה גבריאלי, מדע והנדסה של חומרים וכימיה

סאג'י חשב, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה (תכנית משולבת עם מדמ"ח)

ארז יוסף, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה

לירן יופה, הנדסה מכנית

אופיר מגדסי, הנדסת תעשייה וניהול

חן סולומון, הנדסה ביו-רפואית וביולוגיה הדגש מדעי המוח

 

הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר                                                        

רועי בלבן, רפואה

הגר ברץ, הפרעות בתקשורת

מיכל טל, פיזיותרפיה

ליאת מהצרי, סיעוד

ניר מלניקוב עמיר, תכנית משולבת למדעי החיים ורפואה

 

הפקולטה לאמנויות ע"ש יולנדה ודוד כץ                                         

מריה ברדיצ'בסקי, תולדות האמנות

מאי ויטסון, אדריכלות

יואב צרפתי, מוזיקה

 

הפקולטה לניהול ע"ש קולר                                                             

יעל דורון שיק, ניהול (דו-חוגי עם תקשורת)

עומר שלח, חשבונאות (דו-חוגי עם כלכלה)

 

הפקולטה למדעי החברה ע"ש גרשון גורדון

מנחם איתן, מדע המדינה (דו-חוגי עם היסטוריה של המזה"ת ואפריקה)

נוי ברגר, פסיכולוגיה (דו- חוגי עם חינוך)

ליאור גרינברג, עבודה סוציאלית

שני זצ'בסקי עג'מי, לימודי עבודה (דו- חוגי עם סוציולוגיה ואנתרופולוגיה)

שי שוחט, כלכלה (דו- חוגי עם מדעי המחשב)

 

הפקולטה למדעי החיים ע"ש ג'ורג' ס. וייז                                      

ליאור אינרמן, ביולוגיה

ארז ירמיה, ביולוגיה (דו- חוגי עם פסיכולוגיה)

 

ביה"ס סגול למדעי המוח

ירדן רשתי, הנדסה ביו רפואית וביולוגיה עם הדגש במדעי המוח

 

התכנית הבין-תחומית לתלמידים מצטיינים ע"ש עדי לאוטמן

עמרי לבנת             ​​

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive