תלמידים מצטייני הרקטור לשנת תשע"ו

התלמידים המצטיינים בשנת הלימודים תשע"ו המקבלים תעודות הערכה מטעם הרקטור                   

תלמידים מצטייני הרקטור. צילום: ישראל הדרי
תלמידים מצטייני הרקטור. צילום: ישראל הדרי

 

התכנית הבין-תחומית לתלמידים מצטיינים ע"ש עדי לאוטמן                   

נטע חלוץ, התכנית הבין-תחומית

 

הפקולטה לאמנויות ע"ש יולנדה ודוד כץ                                              

נועה נד"ב, החוג לתולדות האמנות, פסיכולוגיה

נועה  פרידמן, התכנית הרב-תחומית באמנויות

מרים  שורץ, החוג לאמנות התאטרון, ספרות

 

הפקולטה להנדסה ע"ש איבי ואלדר פליישמן                                        

בן טורטמן, הנדסה מכנית

אלירן כחלון, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה ומדעי המחשב

אופיר מגדסי, הנדסת תעשייה וניהול

תמר קופלמן, הנדסה ביו-רפואית

עידו שני, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה

 

הפקולטה למדעי החברה ע"ש גרשון גורדון                                          

רועי חורי*, לימודי עבודה, פסיכולוגיה

זיו לוי, פסיכולוגיה, חינוך

נגה מירון, עבודה סוציאלית

דוד קארו, כלכלה

יואב רסקין*, מדע המדינה, התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח

 

הפקולטה למדעי החיים ע"ש ג'ורג' ס. וייז                                            

פולינה  אברהם, ביולוגיה ומדעי המחשב במסלול ביואינפורמטיקה

דבורה  גרינברג, ביולוגיה

 

הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין                                      

מור בורשטיין, לימודי מזרח אסיה

גל טל, התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח, פסיכולוגיה

שני מחלב, היבטים התפתחותיים בחינוך, פסיכולוגיה

מורן פרידמן, לימודים קלאסיים - יוון ורומא

יואב שורץ, לימודי הערבית והאסלאם, לימודי התרבות העברית

שובל שמש, פילוסופיה וביולוגיה במסלול בין-תחומי בחקר התודעה

 

הפקולטה למדעים מדויקים ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר                        

נתן גייר, מדעי המחשב

ניב פיטר הופמן, מתמטיקה ומדעי המחשב

דין כרמון, פיזיקה והנדסת חשמל ואלקטרוניקה

מאור פריטל, מתמטיקה ומדעי המחשב

נועם רימוק, פיזיקה

 

הפקולטה למשפטים ע"ש בוכמן                                                           

בר דור, משפטים, חשבונאות

אורי  שפראך, משפטים, כלכלה

 

הפקולטה לניהול ע"ש קולר                                                                 

חן  זרבי יצחק, ניהול, פסיכולוגיה

אוריאל נופך, חשבונאות, סטטיסטיקה וחקר ביצועים

 

הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר                                                             

חן סלמה, פיזיותרפיה

דור  עמרם, רפואה

טליה קוסטין, תכנית הלימודים המשולבת מדעי החיים ורפואה

דניאלה קירזנר, סיעוד

חן שיליאן, הפרעות בתקשורת

 

בית הספר סגול למדעי המוח                                                                

שקד פלגי, בלשנות וביולוגיה עם הדגש במדעי המוח

 

*קיבל/ה בעבר תעודת הערכה מטעם הרקטור

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
Developed by
UI/UX Basch_Interactive